Tootja: Hoover
Mudel: 39001562
EAN: 8016361943834
Hoover Chorus CH50PET 011. Maksimaalne sisendvõimsus: 550 W. Tüüp: Silindertolmuimeja, Puhastamise tüüp: Kuiv, Tolmukoguja tüüp: Kotita, Tolmumaht: 2,5 l. Õhufiltreerimine: EPA, Mustuse eraldamise meetod: Tsüklon, Müratase: 76 dB. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Tüüp | Silindertolmuimeja |
| Puhastamise tüüp | Kuiv |
| Tolmukoguja tüüp | Kotita |
| Tolmumaht | 2,5 l |
| Toote värv | Must |
| Raadio tüüp | Teleskoopiline |
| Toru materjal | Metall |
| Painduv voolik | |
| Rataste arv | 1 ratas(ad) |
| 360° pöörlevate rataste arv | 1 ratas(ad) |
| Võimsus | |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 550 W |
| Aastane energiakulu | 21 kWh |
| Muutuv võimsus | |
| Toimimine | |
| Õhufiltreerimine | EPA |
| Mustuse eraldamise meetod | Tsüklon |
| Eemaldatav filter | |
| Pestav filter | |
| Õige kasutus | Kodu |
| Puhastatavad pinnad | Vaip, Kõva põrand |
| Müratase | 76 dB |
| Tööraadius | 7,5 m |
| Loomade järelt koristamiseks | |
| Allergiahooldus | |
| Hõbeiooni tehnoloogia | |
| Ergonoomika | |
| Tolmukonteineri täituvuse indikaator | |
| Panipaik | |
| Kandesangad | |
| Käepidemete hulk | 1 |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Lihtsalt tühjendatav konteiner | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas harjad | Universaalne hari |
| Tolmuhari | |
| Piluotsik | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 287 mm |
| Sügavus | 443 mm |
| Kõrgus | 322 mm |
| Kaal | 4,4 kg |
| Kaal (ilma aksessuaarideta) | 4,4 kg |
| Pakendi laius | 505 mm |
| Pakendi sügavus | 315 mm |
| Pakendi kõrgus | 335 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Tarvikute hoiustamine | |