| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.22.0202 toitekaabel Must 1,5 m C14 pistikut C13 pistikut | €7.18 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Pistmik 1 | C14 pistikut |
| Pistmik 2 | C13 pistikut |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 18 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 240 mm |
| Pakendi sügavus | 20 mm |
| Pakendi kõrgus | 175 mm |
| Pakendi kaal | 160 g |