| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Equip 112300 power cable Black 2 m BS 1363 C13 coupler 4015867227077 Barošanas kabelis | €8.87 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Pistmik 1 | BS 1363 |
| Pistmik 2 | C13 pistikut |
| 1. pistmiku kujutegur | Nurga all |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Ühenduse nurk | 90 ° |
| Konduktori läbilõige | H05VVH2-F 3x0.75 mm² |
| Kaabli materjal | Vask |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Sertifikaat | ASTA , RoHS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 28 mm |
| Sügavus | 18 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Kaal | 237 g |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 250 V |
| Sisendvool | 10 A |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 160 mm |
| Pakendi sügavus | 25 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi kaal | 249 g |
| Tehnilised andmed | |
| Maksimaalne võimsus | 2500 W |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |