Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Pistmik 1 | IEC C13 |
| Pistmik 2 | IEC C14 |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Konduktorite arv | 3 |
| Kaabli tüüp | H05VV-F |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Sertifikaat | CE (Europe); REACH; RoHS; UKCA |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -15 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 20 - 80 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Läbimõõt | 6,7 mm |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 250 V |
| Sisendvool | 10 A |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 202,9 mm |
| Pakendi sügavus | 12,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 254 mm |
| Pakendi kaal | 430 g |