| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Kabel APC 16A/230V, IEC320 C19/Schuko - 2.5m (AP9875) | €141.23 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 2,5 m |
| Ülekoormuskaitse | Ei |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 15000 m |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 230 g |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 120 V |
| Sisendvool | 15 A |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 216 x 89 x 89 mm |
| Sisendühenduse tüüp | NEMA 5-15P |
| Väljundühendused | 1 x IEC 320 C19 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |