| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Modular IT Power Distribution Cable 3,6 m | €430.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 3,6 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 990 g |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 230 V |
| Sisendvool | 16 A |
| Muud funktsioonid | |
| Väljundühendused | 1 x IEC 309 16A (2P+E) |
| Sisendühenduse tüüp | IEC 309 16A 2P+E |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 432 mm |
| Pakendi kõrgus | 152 mm |
| Pakendi kaal | 1,9 kg |