| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC MODULAR IT POWER DISTRIBUTION CABLE EXTENDER | €479.16 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 3,6 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,89 kg |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 230 V |
| Sisendvool | 32 A |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Muud funktsioonid | |
| Sisendühenduse tüüp | IEC 309 32A 2P+E |
| Väljundühendused | 1 x IEC 309 32A (2P+E) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 432 mm |
| Pakendi kõrgus | 152 mm |
| Pakendi kaal | 2,8 kg |