| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC IEC309/IEC309 2.4m Must 2,4 m | €416.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| Kaabli pikkus | 2,4 m |
| Pistmik 1 | IEC 309 |
| Pistmik 2 | IEC 309 |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Sertifikaat | 406 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 432 mm |
| Sügavus | 406 mm |
| Kõrgus | 152 mm |
| Kaal | 790 g |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 230 V |
| Sisendvool | 16 A |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 432 mm |
| Pakendi sügavus | 406 mm |
| Pakendi kõrgus | 152 mm |
| Pakendi kaal | 1,7 kg |