Tootja: Cellularline
Mudel: USBDATACUSBA-CK
EAN: 8018080428203
Cellularline Power Cable. Kaabli pikkus: 1,2 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB A, Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,2 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 65 mm |
| Pakendi sügavus | 20 mm |
| Pakendi kõrgus | 197 mm |
| Pakendi kaal | 61 g |