Tootja: Vertiv
Mudel: UI30011L
EAN: 4061471340121
Vertiv Geist UI30011L. PDU tüübid: Jälgitud, Paigaldus: Vertikaalne, Toote värv: Must. AC-väljundite arv: 42 vahelduvvoolu kontakt, AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, C19 pistikut, Elektripistik: C20 pistikut. Sertifikaat: CE, EN55032, EN55024, IEC 60950-1, RCM, UL, c-UL. Seire: Vool, Võimsus, Pinge, Toetatud võrguprotokollid: DHCP, HTTP, HTTPS, IPv4, IPv6, LDAP, NTP, RADIUS, RSTP, SSH, SMTP, SNMP (v1/v2c/v3), Syslog, TACACS+. Nominaalne sisendpinge: 100-240 V, Piirvool: 20 A, AC-sisendsagedus: 50/60 Hz
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundite arv | 42 vahelduvvoolu kontakt |
| Elektripistik | C20 pistikut |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut, C19 pistikut |
| Jadaportide kogus | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Disain | |
| PDU tüübid | Jälgitud |
| Paigaldus | Vertikaalne |
| Toote värv | Must |
| Ekraan | LED |
| Võimsus | |
| Nominaalne sisendpinge | 100-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Piirvool | 20 A |
| Nominaalne väljundpinge | 100-240 V |
| Maksimaalne võimsus | 3600 W |
| Funktsioonid | |
| Jadaühendus | |
| Lähtestusnupp | |
| Sertifikaat | CE, EN55032, EN55024, IEC 60950-1, RCM, UL, c-UL |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Seire | Vool, Võimsus, Pinge |
| Toetatud võrguprotokollid | DHCP, HTTP, HTTPS, IPv4, IPv6, LDAP, NTP, RADIUS, RSTP, SSH, SMTP, SNMP (v1/v2c/v3), Syslog, TACACS+ |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 1829 mm |
| Sügavus | 51 mm |
| Kõrgus | 51 mm |
| Kaal | 7,26 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |