Tootja: Garbot
Mudel: 24155020
EAN: 5714590003871
Garbot 24155020. PDU tüübid: Põhiline, Püstiku mahutavus: 0U/1U, Korpuse materjal: Alumiinium. AC-väljundite arv: 8 vahelduvvoolu kontakt, AC-väljundi tüüp: Tüüp K, Elektripistik: Tüüp K. Kaabli pikkus: 3 m, Kaabli tüüp: H05VV-F 3G, 3x1mm2. Nominaalne sisendpinge: 250 V, AC-sisendsagedus: 50 / 60 Hz, Maksimaalne võimsus: 2300 W. Laius: 44,4 mm, Sügavus: 490 mm, Kõrgus: 44,4 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundite arv | 8 vahelduvvoolu kontakt |
| Elektripistik | Tüüp K |
| AC-väljundi tüüp | Tüüp K |
| Disain | |
| PDU tüübid | Põhiline |
| Püstiku mahutavus | 0U/1U |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Toote värv | Alumiinium, Must |
| Sisse/välja lüliti | |
| Võimsus | |
| Nominaalne sisendpinge | 250 V |
| AC-sisendsagedus | 50 / 60 Hz |
| Maksimaalne võimsus | 2300 W |
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Kaabli tüüp | H05VV-F 3G, 3x1mm2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 44,4 mm |
| Sügavus | 490 mm |
| Kõrgus | 44,4 mm |