Tootja: Eaton
Mudel: EMAB12
EAN: 3553340696336
Eaton EMAB12. PDU tüübid: Juhitav, Püstiku mahutavus: 0U, Tüüp: Kolmefaasiline. AC-väljundite arv: 24 vahelduvvoolu kontakt, AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, C19 pistikut, Elektripistik: IEC 60309. Kaabli pikkus: 3 m, Sertifikaat: CB, CE, EN 60950-1:2006/A11:2009/A1:2010/A12:2011\nIEC 60950-1, EN 61000-6-2:2005\nEN 50581 :.... Seire: Pinge, Toetatud võrguprotokollid: HTTP, HTTPS, SSL, FTP, SMTP, DNS, DHCP, LDAP, RADIUS, Haldusprotokollid: SNMP, Telnet. Nominaalne sisendpinge: 400 V, Piirvool: 32 A, AC-sisendsagedus: 50 Hz
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundite arv | 24 vahelduvvoolu kontakt |
| Elektripistik | IEC 60309 |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut, C19 pistikut |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Väljundühendused | 12 x C13 & 12 x C19 |
| Disain | |
| PDU tüübid | Juhitav |
| Tüüp | Kolmefaasiline |
| Toote kuju | Riiulile monteeritav |
| Püstikmontaaž | |
| Püstiku mahutavus | 0U |
| Paigaldus | Vertikaalne |
| Toote värv | Must |
| Kaabli värv | Must |
| Ekraan | LCD |
| Võimsus | |
| Nominaalne sisendpinge | 400 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Piirvool | 32 A |
| Nominaalne väljundpinge | 230 V |
| Maksimaalne sisendvool faasi kohta | 32 A |
| Maksimaalne võimsus | 22000 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Funktsioonid | |
| LED-indikaatorid | |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Sertifikaat | CB, CE, EN 60950-1:2006/A11:2009/A1:2010/A12:2011\nIEC 60950-1, EN 61000-6-2:2005\nEN 50581 : 2012, REACH, WEEE\nISO 9001:2008 / ISO 14001:2004 |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| Püstiku paigaldamise komplekt | |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Seire | Pinge |
| Ülendatav püsivara | |
| Tarkvara uuendatav läbi | Võrk, USB |
| Toetatud võrguprotokollid | HTTP, HTTPS, SSL, FTP, SMTP, DNS, DHCP, LDAP, RADIUS |
| Haldusprotokollid | SNMP, Telnet |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 52 mm |
| Sügavus | 65 mm |
| Kõrgus | 1829 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 52 x 65 x 1829 mm |
| Kaal | 6,3 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 214 mm |
| Pakendi kõrgus | 1955 mm |