Tootja: ATEN
Mudel: PE7208G-AX-G
EAN: 4719264642180
ATEN PE7208G-AX-G. PDU tüübid: Mõõdetud, Jälgitud, Püstiku mahutavus: 1U, Korpuse materjal: Metall. AC-väljundite arv: 8 vahelduvvoolu kontakt, AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, C19 pistikut, Elektripistik: C20 pistikut. Kaabli pikkus: 3 m, Turvaalgoritmid: 802.1x RADIUS, SSL/TLS. Seire: Niiskus, Temperatuur, Väljundi reguleerimine: Sisselülitamine, Haldusplatvorm: SNMP V1,V2&V3, Telnet. Nominaalne sisendpinge: 100 - 240 V, Piirvool: 16 A, AC-sisendsagedus: 50/60 Hz
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN PE7208G-AX-G toitejaotuskomponent (PDU) 8 vahelduvvoolu kontakt 1U Must | €516.22 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundite arv | 8 vahelduvvoolu kontakt |
| Elektripistik | C20 pistikut |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut, C19 pistikut |
| Peamiste vahelduvvoolu pistikupesade kogus | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Disain | |
| PDU tüübid | Mõõdetud, Jälgitud |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Korpuse materjal | Metall |
| Toote värv | Must |
| Võimsus | |
| Nominaalne sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Piirvool | 16 A |
| Nominaalne väljundpinge | 100 - 240 V |
| Koormusvõime | 3680 VA |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Turvaalgoritmid | 802.1x RADIUS, SSL/TLS |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Seire | Niiskus, Temperatuur |
| Väljundi reguleerimine | Sisselülitamine |
| Haldusplatvorm | SNMP V1,V2&V3, Telnet |
| Toetatud võrguprotokollid | TCP/IP, UDP, HTTP, HTTPS, SSL, DHCP, SMTP, NTP, DNS, Auto Sense, Ping |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 220,4 mm |
| Sügavus | 432,4 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 2,74 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 4 kg |
| Pakendi laius | 116 mm |
| Pakendi sügavus | 499 mm |
| Pakendi kõrgus | 324 mm |
| Pakendi ruumala | 18689,12 cm³ |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi netokaal | 9,54 kg |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Põhikasti (välimise) laius | 388 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 519 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 348 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 12,8 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 70225,78 cm³ |