Tootja: Integral
Mudel: INSSD512GS625M7CR140
EAN: 5055288425859
Integral 512GB CRYPTO SSD HARDWARE ENCRYPTED SATA III 2.5" FIPS 140-2. Pooljuhtketta maht: 512 GB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 450 MB/s, Kirjutamise kiirus: 375 MB/s, Andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEGRAL CRYPTO SSD HARDWARE ENCRYPTED FIPS 140-2 | €860.36 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | MLC |
| NVMe | |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit WEP, FIPS 140-2 |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 450 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 375 MB/s |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| TRIM-tugi | |
| ECC | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1000000 h |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 20 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 500 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,8 mm |
| Sügavus | 100,1 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 76 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 161 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 230 mm |
| Pakendi kaal | 157 g |