Tootja: ATEN
Mudel: PE5108G-AX-G
EAN: 4719264642098
ATEN PE5108G-AX-G. Püstiku mahutavus: 1U, Toote värv: Must. AC-väljundite arv: 8 vahelduvvoolu kontakt, AC-väljundi tüüp: C13 pistikut. Kaabli pikkus: 3 m, Sertifikaat: CE, TÜV-CB, CE-LVD. Seire: Vool, Pinge, Toetatud võrguprotokollid: TCP / IP, UDP, HTTP, HTTPS, SSL, DHCP, SMTP, NTP, DNS, Auto Sense, Ping, Telnet and SNMP V1, V2 & V3. Nominaalne sisendpinge: 100-240 V, Piirvool: 10 A, AC-sisendsagedus: 50-60 Hz
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundite arv | 8 vahelduvvoolu kontakt |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Disain | |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Toote värv | Must |
| Võimsus | |
| Nominaalne sisendpinge | 100-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50-60 Hz |
| Piirvool | 10 A |
| Koormusvõime | 2300 VA |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Sertifikaat | CE, TÜV-CB, CE-LVD |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Seire | Vool, Pinge |
| Toetatud võrguprotokollid | TCP / IP, UDP, HTTP, HTTPS, SSL, DHCP, SMTP, NTP, DNS, Auto Sense, Ping, Telnet and SNMP V1, V2 & V3 |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 432,4 mm |
| Sügavus | 219,3 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 2,82 kg |