Tootja: APC
Mudel: PDM1332IEC-3P-2
EAN: 0731304261742
APC PDM1332IEC-3P-2. PDU tüübid: Mõõdetud, Jälgitud, Toote värv: Must. AC-väljundite arv: 3 vahelduvvoolu kontakt. Sertifikaat: CE,VDE. Nominaalne sisendpinge: 400 V, AC-sisendsagedus: 50 Hz, Nominaalne väljundpinge: 230 V. Mõõdud (l x s x k): 432 x 152 x 152 mm, Kaal: 6,39 kg
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundite arv | 3 vahelduvvoolu kontakt |
| Disain | |
| PDU tüübid | Mõõdetud, Jälgitud |
| Toote värv | Must |
| Võimsus | |
| Nominaalne sisendpinge | 400 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Nominaalne väljundpinge | 230 V |
| Maksimaalne sisendvool faasi kohta | 32 A |
| Maksimaalne voolutarve kokku faasi kohta | 32 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Mõõdud (l x s x k) | 432 x 152 x 152 mm |
| Kaal | 6,39 kg |
| Kaal (mittemeetriline) | 6,39 kg |
| Mõõtmed (l x s x k) | 432,1 x 152 x 152 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 432 x 152 x 152 mm |
| Pakendi kaal | 730 g |
| Funktsioonid | |
| Sertifikaat | CE,VDE |