Tootja: APC
Mudel: AP7850B
EAN: 0731304331537
APC AP7850B. PDU tüübid: Mõõdetud, Püstiku mahutavus: 0U, Paigaldus: Vertikaalne. AC-väljundite arv: 16 vahelduvvoolu kontakt, AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, Elektripistik: C14 pistikut. Kaabli pikkus: 3,05 m, Sertifikaat: CE, GOST, VDE. Seire: Vool, Võimsus, Pinge. Nominaalne sisendpinge: 200-250 V, Piirvool: 10 A, AC-sisendsagedus: 47/63 Hz
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundite arv | 16 vahelduvvoolu kontakt |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut |
| Disain | |
| PDU tüübid | Mõõdetud |
| Püstiku mahutavus | 0U |
| Paigaldus | Vertikaalne |
| Toote värv | Must |
| Võimsus | |
| Nominaalne sisendpinge | 200-250 V |
| AC-sisendsagedus | 47/63 Hz |
| Piirvool | 10 A |
| Nominaalne väljundpinge | 230 V |
| Koormusvõime | 2300 VA |
| Maksimaalne sisendvool faasi kohta | 10 A |
| Maksimaalne voolutarve kokku faasi kohta | 10 A |
| Maksimaalne võimsus | 2300 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 15000 m |
| Kasutustemperatuur (T-T) | 23 - 113 °F |
| Funktsioonid | |
| LED-indikaatorid | |
| Kaabli pikkus | 3,05 m |
| Sertifikaat | CE, GOST, VDE |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Seire | Vool, Võimsus, Pinge |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Mõõdud (l x s x k) | 56 x 44 x 1245 mm |
| Kaal | 3,07 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 3,98 kg |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 387 x 323 x 2134 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |