Tootja: Zalman
Mudel: ZM700-TXII
EAN: 8809213769818
Zalman ZM700-TXII. Koguvõimsus: 700 W, AC-sisendpinge: 200 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50/60 Hz. Emaplaadi toitepistmik: 20+4 pin ATX, Kaabelduse tüüp: Mittemodulaarne. Otstarve: PC, Toiteploki (PSU) standard: ATX, 80 PLUS sertifikaat: 80 PLUS. Toote värv: Must, Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatori läbimõõt: 12 cm. Laius: 150 mm, Sügavus: 140 mm, Kõrgus: 86 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Zalman ZM700-TXII toiteallika komponent 700 W 20+4 pin ATX ATX Must | €65.57 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Koguvõimsus | 700 W |
| AC-sisendpinge | 200 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendvool | 6 A |
| Võimsustegur | 99 |
| Võimsusteguri korrigeerimise (PFC) tüüp | Aktiivne |
| Kombineeritud võimsus (+12 V) | 630 W |
| Kombineeritud võimsus (-12 V) | 6 W |
| Kombineeritud võimsus (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksimaalne väljundvool (+3,3 V) | 22 A |
| Maksimaalne väljundvool (+12 V) | 52,5 A |
| Maksimaalne väljundvool (+5 V) | 22 A |
| Maksimaalne väljundvool (-12 V) | 0,5 A |
| Maksimaalne väljundvool (+5 Vsb) | 3 A |
| Tõhusus | 87 protsenti |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülevõimsus, Ülepinge, Lühis, Alapinge |
| Toimimine | |
| Otstarve | PC |
| Toiteploki (PSU) standard | ATX |
| 80 PLUS sertifikaat | 80 PLUS |
| ATX-versioon | 2.31 |
| Laagertehnoloogia | FDB |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 100000 h |
| Sertifikaat | KC, CE, CB, RoHS, EAC |
| Pesad & liidesed | |
| Emaplaadi toitepistmik | 20+4 pin ATX |
| SATA-toitepistmike arv | 3 |
| Välisseadmete (Molex) toitepistmikud (4 kontakti) | 4 |
| EPS-toitepistmik (8 kontakti) | |
| PCI Expressi toitepistmikud (6 + 2 kontakti) | 2 |
| CPU P4-pistmik (4 kontakti) | 1 |
| ATX-toitepistmik (20 + 4 kontakti) | |
| Flopidraivi toitepistmik | 1 |
| Kaabelduse tüüp | Mittemodulaarne |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatori läbimõõt | 12 cm |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Ventilaatori kiirus | 2500 - 2500 RPM |
| Ventilaatori paiknemine | Ülaosa |
| Sisse/välja lüliti | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 45 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 150 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Kõrgus | 86 mm |
| Kaal | 1,79 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |