Tootja: Mars Gaming
Mudel: MPZE750
EAN: 4713105960327
Mars Gaming Zeus. Koguvõimsus: 750 W, AC-sisendpinge: 200 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Kaabelduse tüüp: Modulaarne. Otstarve: PC, 80 PLUS sertifikaat: 80 PLUS Silver. Toote värv: Must, Hõbe, Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatori läbimõõt: 14 cm. Laius: 158 mm, Sügavus: 150 mm, Kõrgus: 85 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Mars Gaming Zeus toiteallika komponent 750 W Must, Hõbe | €71.05 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Koguvõimsus | 750 W |
| AC-sisendpinge | 200 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendvool | 6.5 A |
| Võimsusteguri korrigeerimise (PFC) tüüp | Aktiivne |
| Kombineeritud võimsus (+3,3 V) | 130 W |
| Kombineeritud võimsus (+12 V) | 708 W |
| Kombineeritud võimsus (+5 V) | 130 W |
| Kombineeritud võimsus (-12 V) | 3,6 W |
| Kombineeritud võimsus (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Maksimaalne väljundvool (+3,3 V) | 20 A |
| Maksimaalne väljundvool (+12 V) | 59 A |
| Maksimaalne väljundvool (+5 V) | 20 A |
| Maksimaalne väljundvool (-12 V) | 0,3 A |
| Maksimaalne väljundvool (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Toimimine | |
| Otstarve | PC |
| 80 PLUS sertifikaat | 80 PLUS Silver |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatori läbimõõt | 14 cm |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Ventilaatori paiknemine | Ülaosa |
| Sisse/välja lüliti | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 158 mm |
| Sügavus | 150 mm |
| Kõrgus | 85 mm |
| Pesad & liidesed | |
| Kaabelduse tüüp | Modulaarne |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |