Tootja: Lenovo
Mudel: 4X21A98952
EAN: 0195348760959
Lenovo 4X21A98952. Koguvõimsus: 625 W, AC-sisendpinge: 100 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50/60 Hz. Otstarve: Server, Sertifikaat: CB, TUV, UL, CCC, KC safety, BSMI, FCC+IC,CE+EMC, Ühilduvad tooted: ThinkStation P520c. Toote värv: Hõbe. Laius: 150 mm, Sügavus: 140 mm, Kõrgus: 86 mm. Pakendi laius: 295 mm, Pakendi kaal: 1,88 kg
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4X21A98952 toiteallika komponent 625 W Hõbe | €226.92 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Koguvõimsus | 625 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendvool | 8 A |
| Toimimine | |
| Otstarve | Server |
| Sertifikaat | CB, TUV, UL, CCC, KC safety, BSMI, FCC+IC,CE+EMC |
| Ühilduvad tooted | ThinkStation P520c |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 150 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Kõrgus | 86 mm |
| Kaal | 1,52 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 295 mm |
| Pakendi kaal | 1,88 kg |