Tootja: itek
Mudel: ITPSEBS750
EAN: 8056157881025
itek BS750. Koguvõimsus: 750 W, AC-sisendpinge: 100 - 240 V, Võimsusteguri korrigeerimise (PFC) tüüp: Aktiivne. Emaplaadi toitepistmik: 24-pin ATX, Kaabelduse tüüp: Osaliselt modulaarne. Otstarve: PC, Toiteploki (PSU) standard: ATX, 80 PLUS sertifikaat: 80 PLUS Bronze. Toote värv: Must, Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatori läbimõõt: 12 cm. Laius: 160 mm, Sügavus: 150 mm, Kõrgus: 86 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
itek BS750 toiteallika komponent 750 W 24-pin ATX ATX Must | €65.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Koguvõimsus | 750 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Võimsusteguri korrigeerimise (PFC) tüüp | Aktiivne |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülevool, Ülevõimsus, Ülepinge, Lühis, Alapinge |
| Toimimine | |
| Otstarve | PC |
| Toiteploki (PSU) standard | ATX |
| 80 PLUS sertifikaat | 80 PLUS Bronze |
| ATX-versioon | 2.31 |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 100000 h |
| Pesad & liidesed | |
| Emaplaadi toitepistmik | 24-pin ATX |
| SATA-toitepistmike arv | 7 |
| Välisseadmete (Molex) toitepistmikud (4 kontakti) | 3 |
| CPU-toitepistik (4 + 4 kontakti) | |
| Kaabelduse tüüp | Osaliselt modulaarne |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatori läbimõõt | 12 cm |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Sisse/välja lüliti | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 160 mm |
| Sügavus | 150 mm |
| Kõrgus | 86 mm |
| Kaal | 2,24 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |