Tootja: HP
Mudel: 462435-001-RFB
EAN: 5711045963827
HP 462435-001-RFB. Koguvõimsus: 240 W, AC-sisendpinge: 100 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Otstarve: PC, Toiteploki (PSU) standard: ATX, Ühilduvad tooted: Compaq dc5800 SFF, Compaq dc5850 SFF, Compaq dc7900 SFF. Toote värv: Metallik
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP 462435-001-RFB power supply unit 240 W ATX Metallic | €56.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Koguvõimsus | 240 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Võimsusteguri korrigeerimise (PFC) tüüp | Aktiivne |
| Tõhusus | 85 protsenti |
| Toimimine | |
| Otstarve | PC |
| Toiteploki (PSU) standard | ATX |
| Ühilduvad tooted | Compaq dc5800 SFF, Compaq dc5850 SFF, Compaq dc7900 SFF |
| Disain | |
| Toote värv | Metallik |
| Muud funktsioonid | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |