Tootja: HP
Mudel: 460889-001-RFB
EAN: 5711045939853
HP 460889-001. Koguvõimsus: 240 W, AC-sisendpinge: 100 - 240 V, Sisendvool: 5 A. Emaplaadi toitepistmik: 24-pin ATX. Otstarve: PC, Ühilduvad tooted: HP Business Desktop DC5800, DC5850, DC7900. Toote värv: Hall, Metallik, Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatorite arv: 1 ventilaator(id)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP 460889-001 power supply unit 240 W Grey,Metallic | €74.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Koguvõimsus | 240 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendvool | 5 A |
| Võimsusteguri korrigeerimise (PFC) tüüp | Aktiivne |
| Maksimaalne väljundvool (+3,3 V) | 15 A |
| Maksimaalne väljundvool (+12 V) | 7,5 A |
| Maksimaalne väljundvool (+5 V) | 17 A |
| Maksimaalne väljundvool (-12 V) | 0,15 A |
| Tõhusus | 80 protsenti |
| Toimimine | |
| Otstarve | PC |
| Ühilduvad tooted | HP Business Desktop DC5800, DC5850, DC7900 |
| Pesad & liidesed | |
| Emaplaadi toitepistmik | 24-pin ATX |
| Disain | |
| Toote värv | Hall, Metallik |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |