Tootja: D-Link
Mudel: DMC-1001
EAN: 0790069241741
D-Link DMC-1001. Koguvõimsus: 150 W, AC-sisendpinge: 85 - 264 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Sertifikaat: FCC, CE, VCCI, Ühilduvad tooted: DMC-1000. Toote värv: Must, Hõbe. Laius: 185 mm, Sügavus: 160 mm, Kõrgus: 85 mm. Pakendi laius: 249,5 mm, Pakendi sügavus: 350 mm, Pakendi kõrgus: 94,5 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Võimsus | |
| Koguvõimsus | 150 W |
| AC-sisendpinge | 85 - 264 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Maksimaalne sisendvool (110 V juures) | +12V A |
| Toite kaitsefunktsioonid | Lühis |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 185 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 85 mm |
| Kaal | 1,07 kg |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | Jah |
| Pakendi laius | 249,5 mm |
| Pakendi sügavus | 350 mm |
| Pakendi kõrgus | 94,5 mm |
| Pakendi kaal | 1,59 kg |
| Logistika andmed | |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordikasti kõrgus | 52 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 8,77 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta (meri) | 205 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (meri) | 41 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (meri) | 381,4 kg |
| Kaubaaluse kõrgus (õhk) | 2,05 m |
| Kogus aluse kohta (õhk) | 205 tk |
| Põhikaste (välimine) kaubaaluse kohta (õhk) | 41 tk |
| Kaubaaluse kogukaal (õhk) | 381,4 kg |
| Transpordikarbi netokaal | 7,97 kg |
| Transpordikasti pikkus | 37,6 cm |
| Transpordikasti laius | 27,6 cm |
| Kaubaaluse kõrgus (meri) | 2,05 m |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 110 cm |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |
| Toimimine | |
| Sertifikaat | FCC, CE, VCCI |
| Ühilduvad tooted | DMC-1000 |