Tootja: CoolBox
Mudel: COO-FA300SBZ
EAN: 8436556140624
CoolBox S300. Koguvõimsus: 300 W, AC-sisendpinge: 180 - 240 V, AC-sisendsagedus: 47 - 63 Hz. Emaplaadi toitepistmik: 20+4 pin ATX. Otstarve: PC, Toiteploki (PSU) standard: SFX, 80 PLUS sertifikaat: 80 PLUS Bronze. Toote värv: Hõbe, Ventilaatori läbimõõt: 8 cm. Laius: 125 mm, Sügavus: 100 mm, Kõrgus: 62 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
CoolBox S300 toiteallika komponent 300 W 20+4 pin ATX SFX Hõbe | €27.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Koguvõimsus | 300 W |
| AC-sisendpinge | 180 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 47 - 63 Hz |
| Maksimaalne väljundvool (+3,3 V) | 6 A |
| Maksimaalne väljundvool (+12 V 1) | 10 A |
| Maksimaalne väljundvool (+12 V 2) | 10 A |
| Maksimaalne väljundvool (+5 V) | 6 A |
| Maksimaalne väljundvool (-12 V) | 0,5 A |
| Maksimaalne väljundvool (+5 Vsb) | 2 A |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülevool, Ülepinge, Lühis |
| Toimimine | |
| Otstarve | PC |
| Toiteploki (PSU) standard | SFX |
| 80 PLUS sertifikaat | 80 PLUS Bronze |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 100000 h |
| Pesad & liidesed | |
| Emaplaadi toitepistmik | 20+4 pin ATX |
| SATA-toitepistmike arv | 3 |
| Välisseadmete (Molex) toitepistmikud (4 kontakti) | 1 |
| CPU P4-pistmik (4 kontakti) | 1 |
| ATX-toitepistmik (20 + 4 kontakti) | |
| Flopidraivi pistmik | |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Ventilaatori läbimõõt | 8 cm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 85 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 125 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 62 mm |
| Kaal | 593 g |