Tootja: be quiet!
Mudel: BN227
EAN: 4260052183724
be quiet! SFX Power 2. Koguvõimsus: 400 W, AC-sisendpinge: 110 - 240 V, Tipuvõimsus: 450 W. Emaplaadi toitepistmik: 20+4 pin ATX. Otstarve: PC, Toiteploki (PSU) standard: SFX, 80 PLUS sertifikaat: 80 PLUS Bronze. Toote värv: Must, Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatori läbimõõt: 8 cm. Laius: 100 mm, Sügavus: 125 mm, Kõrgus: 63,5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
shop.heximus.lt |
BE QUIET SFX POWER 2 400W | €69.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Võimsus | |
| Koguvõimsus | 400 W |
| Tipuvõimsus | 450 W |
| AC-sisendpinge | 110 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendvool | 6 A |
| Maksimaalne sisendvool (110 V juures) | +12V1,+12V2,+3.3V,+5V,+5Vsb,-12V A |
| Võimsustegur | 0,9 |
| Võimsusteguri korrigeerimise (PFC) tüüp | Aktiivne |
| Kombineeritud võimsus (+3,3 V) | 120 W |
| Kombineeritud võimsus (+12 V) | 360 W |
| Kombineeritud võimsus (+5 V) | 120 W |
| Kombineeritud võimsus (-12 V) | 6 W |
| Kombineeritud võimsus (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Maksimaalne väljundvool (+3,3 V) | 21 A |
| Maksimaalne väljundvool (+12 V 1) | 17 A |
| Maksimaalne väljundvool (+12 V 2) | 16 A |
| Maksimaalne väljundvool (+5 V) | 22 A |
| Maksimaalne väljundvool (-12 V) | 0,5 A |
| Maksimaalne väljundvool (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Tõhusus | 87,5 protsenti |
| Hoide aeg | 24 ms |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülevool, Ülevõimsus, Ülepinge, Lühis, Alapinge |
| Toimimine | |
| Otstarve | PC |
| Toiteploki (PSU) standard | SFX |
| 80 PLUS sertifikaat | 80 PLUS Bronze |
| Müratase | 33,9 dB |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 100000 h |
| Sertifikaat | CE, CB, TÜV |
| Pesad & liidesed | |
| Emaplaadi toitepistmik | 20+4 pin ATX |
| SATA-toitepistmike arv | 4 |
| Välisseadmete (Molex) toitepistmikud (4 kontakti) | 1 |
| PCI Expressi toitepistmikud (6 + 2 kontakti) | 1 |
| CPU P4-pistmik (4 kontakti) | 1 |
| Flopidraivi pistmik | |
| Flopidraivi toitepistmik | 1 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatori läbimõõt | 8 cm |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Ventilaatori kiirus | 2579 RPM |
| Sisse/välja lüliti | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 50 °C |
| Muud funktsioonid | |
| Müratase (väga vaikne režiim, 30%) | 20,7 dB |
| Müratase (vaikne režiim, 50%) | 20,9 dB |
| Müratase (täisrežiim, 100%) | 33,9 dB |
| Garantiikaart | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| Kõrgus | 63,5 mm |
| Kaal | 950 g |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |
| Pakendi laius | 199 mm |
| Pakendi sügavus | 195 mm |
| Pakendi kõrgus | 75 mm |
| Pakendi kaal | 1,3 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, ENERGY STAR |