Tootja: be quiet!
Mudel: BN319
EAN: 4260052188163
be quiet! PURE POWER 11 750W FM. Koguvõimsus: 750 W, AC-sisendpinge: 100 - 240 V, Tipuvõimsus: 820 W. Emaplaadi toitepistmik: 20+4 pin ATX, Emaplaadi toitekaabli pikkus: 55 cm, SATA toitekaabli pikkus: 500,650,800,950 mm. Otstarve: PC, Toiteploki (PSU) standard: ATX, 80 PLUS sertifikaat: 80 PLUS Gold. Toote värv: Must, Jahutuse tüüp: Aktiivne, Ventilaatori läbimõõt: 12 cm. Laius: 150 mm, Sügavus: 160 mm, Kõrgus: 86 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Võimsus | |
| Koguvõimsus | 750 W |
| Tipuvõimsus | 820 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendvool | 10/5 A |
| Maksimaalne sisendvool (110 V juures) | 10 A |
| Maksimaalne sisendvool (220 V juures) | 5 A |
| Võimsustegur | 0,98 |
| Võimsusteguri korrigeerimise (PFC) tüüp | Aktiivne |
| Kombineeritud võimsus (+3,3 V) | 120 W |
| Kombineeritud võimsus (+12 V) | 750 W |
| Kombineeritud võimsus (+5 V) | 120 W |
| Maksimaalne väljundvool (+3,3 V) | 20 A |
| Maksimaalne väljundvool (+12 V 1) | 36 A |
| Maksimaalne väljundvool (+12 V 2) | 32 A |
| Maksimaalne väljundvool (+5 V) | 20 A |
| Maksimaalne väljundvool (-12 V) | 0,3 A |
| Maksimaalne väljundvool (+5 Vsb) | 3 A |
| Hoide aeg | 19 ms |
| Tõhusus | 91,6 protsenti |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülevool, Ülevõimsus, Ülepinge, Ülekütmine, Lühis, Alapinge |
| Toimimine | |
| Otstarve | PC |
| Toiteploki (PSU) standard | ATX |
| 80 PLUS sertifikaat | 80 PLUS Gold |
| ATX-versioon | 2.52 |
| EPS-versioon | 2.92 |
| Müratase | 24,8 dB |
| Laagertehnoloogia | Rifle |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 100000 h |
| Ohutus | CE, CB, TÜV, FCC, cRUus, cTUVus, RCM, BSMI, CCC |
| Pesad & liidesed | |
| Emaplaadi toitepistmik | 20+4 pin ATX |
| Emaplaadi toitekaabli pikkus | 55 cm |
| SATA-toitepistmike arv | 9 |
| SATA toitekaabli pikkus | 500,650,800,950 mm |
| Välisseadmete (Molex) toitepistmikud (4 kontakti) | 2 |
| Välise (Molex) toitekaabli pikkus | 800,950 mm |
| EPS-toitepistmik (8 kontakti) | |
| EPS toitepistik (4+4 pinn) | |
| PCI Expressi toitepistmikud (6 + 2 kontakti) | 4 |
| PCI Express toitekaabli pikkus | 65 cm |
| Flopiajami kaabli pikkus | 110 cm |
| Flopidraivi pistmik | |
| Flopidraivi toitepistmik | 1 |
| Kaabelduse tüüp | Modulaarne |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Ventilaatori läbimõõt | 12 cm |
| Ventilaatorite arv | 1 ventilaator(id) |
| Sisse/välja lüliti | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 150 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 86 mm |
| Kaal | 1,69 kg |
| Logistika andmed | |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 19,3 kg |
| Transpordikasti pikkus | 61,5 cm |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 6 tk |
| Transpordikasti kõrgus | 22,5 cm |
| Transpordikasti laius | 31,2 cm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, ErP, RoHS, WEEE |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 195 mm |
| Pakendi sügavus | 298 mm |
| Pakendi kõrgus | 97 mm |
| Pakendi kaal | 3,1 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Muud funktsioonid | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733020 |