Tootja: Urban Factory
Mudel: ALI90UF
EAN: 3760170849133
Urban Factory ALI90UF. Otstarve: Sülearvuti, Toite tüüp: Hoonesisene, Sisendpinge: 110-240 V. USB väljundpinge: 5 V. Toote värv: Must. Kogus pakis: 1 tk, Kaablid kaasa arvatud: Vahelduvvool, Pakendi laius: 191 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Urban Factory ALI90UF adaptateur de puissance & onduleur Intérieure 90 W Noir | €38.89 |
|
www.photopoint.ee |
Sülearvuti Laadija Urban Factory ALI90UF 90 W | €48.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 110-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 90 W |
| Väljundpinge | 20 V |
| Tõhusus | 8 protsenti |
| Kohandatav väljundpinge | |
| Täiendavad toitepistmikud | 10 |
| USB-portide hulk | 1 |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülevool, Ülepinge, Ülekütmine, Lühis |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 191 mm |
| Pakendi sügavus | 235 mm |
| Pakendi kõrgus | 60 mm |
| Pakendi kaal | 400 g |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Toimimine | |
| USB versioon | 2.0 |
| USB väljundpinge | 5 V |