Tootja: Tristar
Mudel: KB-7985
EAN: 8713016040886
Tristar KB-7985. Otstarve: Universaalne, Toite tüüp: Hoonesisene, Sisendpinge: 100 - 240 V. Toote värv: Must. Kaabli pikkus: 1,75 m, Kaal: 330 g. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 170 mm, Pakendi sügavus: 60 mm. Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus): 1008 tk, Tooteid kaubaaluse kohta: 1008 tk, Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta: 7 tk
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Universaalne |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendvool | 1.5 A |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 5 A |
| Kohandatav väljundpinge | |
| Pistiku tüüp | Tüüp C |
| Päritoluriik | Hiina |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli pikkus | 1,75 m |
| Kaal | 330 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 170 mm |
| Pakendi sügavus | 60 mm |
| Pakendi kõrgus | 80 mm |
| Pakendi kaal | 400 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 1008 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 1008 tk |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 7 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 250 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 510 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 525 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 14,4 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 36 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 8713016040893 |