| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Toshiba PA5034U-1ACA power adapter/inverter 75 W Indoor Black | €70.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 75 W |
| Väljundpinge | 19 V |
| Väljundvool | 3,95 A |
| Täiendavad toitepistmikud | 1 |
| Eemaldatavad toitepistmikud | |
| Ühilduvus | Toshiba Satellite A100-S2211TD, A100-S8111TD w/ Intel Celeron M CPU, A100-ST3211TD, A105-S101, A105-S101x, A105-S171, A105-S171x, A105-S2xxx, A105-S271, A105-S271x, A105-S361, A105-S361x, A105-SP461, E205, C645, C645D, C650, C650D, C655, C655D, C675, C675D, E205, E305, L45-S7409, L45-S7419, L45-S-7423, L45-S7424, M60, M65, R845, R945, T115, T135, T210D, T215D, T230, T235, T235D, U300, U305, U500, U505; Satellite Pro T110, T130; and Tecra M8, R840 & R850, R940, R950 |
| Sertifikaat | Energy Star 2.0 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli pikkus | 1,98 m |
| Laius | 50,8 mm |
| Sügavus | 127 mm |
| Kõrgus | 30,5 mm |
| Kaal | 300,5 g |