| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Toshiba PA3822U-1ACA power adapter/inverter Indoor 45 W Black | €90.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 45 W |
| Väljundpinge | 19 V |
| Väljundvool | 2,37 A |
| Ühilduvus | Toshiba Satellite T210D, T215D, T230, T235, T235D; libretto W100 and W105 series |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 94 mm |
| Sügavus | 25,4 mm |
| Kõrgus | 45,7 mm |
| Kaal | 207 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |