Tootja: Toshiba
Mudel: PA3396E-1ACA
EAN: 4026203334076
Toshiba AC Adapter, 19V DC, 3.42A, 65W 3-Pin. Sisendpinge: 100~240V 50/60Hz, Väljundpinge: 19 V. AC-adapteri väljundvool: 3,42 A. Toote värv: Must. Kaal: 305 g. Mõõdud (l x s x k): 108 x 46,5 x 28 mm, Tarnija: Toshiba / API, AC-adapteri kaal: 305 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Toshiba AC Adapter, 19V DC, 3.42A, 65W 3-Pin power adapter/inverter Black | €100.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Sisendpinge | 100~240V 50/60Hz V |
| Väljundpinge | 19 V |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 305 g |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 108 x 46,5 x 28 mm |
| AC-adapteri kaal | 305 g |
| Tarnija | Toshiba / API |
| Võimsus | |
| AC-adapteri väljundvool | 3,42 A |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044090 |