Tootja: Targus
Mudel: APA03CH
EAN: 5051794020809
Targus APA03CH. Otstarve: Sülearvuti, Toite tüüp: Universaalne, Sisendpinge: 100-240 V. Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast. Laius: 50 mm, Sügavus: 125 mm, Kõrgus: 30 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 55 mm, Pakendi sügavus: 177 mm. Tooteid kaubaaluse kohta: 312 tk, Põhikasti (välimise) laius: 400 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 485 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TARGUS | €78.25 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Universaalne |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/63 Hz |
| Sisendvool | 1.4 A |
| Väljundvõimsus | 90 W |
| Väljundpinge | 19 V |
| Väljundvool | 4,74 A |
| Kohandatav väljundpinge | |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülepinge, Ülekütmine |
| Sertifikaat | TUV,CE, C -Tick, FCC Class B, UL |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 50 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Kaal | 490 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 55 mm |
| Pakendi sügavus | 177 mm |
| Pakendi kõrgus | 210 mm |
| Pakendi kaal | 620 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 312 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 400 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 485 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 260 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 9,68 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 12 tk |
| Transpordikasti laius | 23 cm |
| Transpordikasti pikkus | 19 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 23,5 cm |
| Transpordikarbi netokaal | 2,2 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 3 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Kaitse | |