| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Samsung BN44-00732A toiteadapter ja vaheldi Must | €73.49 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | TV |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendvool | 2.625 A |
| Väljundpinge | 24 V |
| Brändiühilduvus | Samsung |
| Ühilduvus | HWH750, HWH7500, HWH7501 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |