| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung BN44-00721A toiteadapter ja vaheldi Must | €41.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Monitor |
| Sisendpinge | 14 V |
| Sisendvool | 3.215 A |
| Väljundpinge | 100 - 240 V |
| Ühilduvus | S27D590C, S27E591C, U28E590D |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044090 |