| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung BA44-00266A toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene 40 W Must | €37.22 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 40 W |
| Väljundpinge | 19 V |
| Väljundvool | 2,1 A |
| Disain | |
| Toote värv | Must |