Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendvool | 1.5 A |
| Väljundvõimsus | 120 W |
| Väljundpinge | 18.5 V |
| Väljundvool | 6,5 A |
| Tõhusus | 89 protsenti |
| Kohandatav väljundpinge | |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülepinge, Ülevool, Ülekoormus, Lühis |
| Päritoluriik | Hiina |
| Brändiühilduvus | HP |
| Ühilduvus | HP Envy 15, HP Envy 15-1000, HP Envy 15-1009TX, HP Envy 17-1000, HP Envy 17-1100, HP Envy 17-1200, HP Envy 17-2000, HP Pavilion dv6-2000, HP Pavilion dv6-3042TX, HP Pavilion dv6-3181nr, HP Pavilion dv6-6102ax, HP Pavilion dv8, HP Pavilion dv8-1000, HP Pavilion DV8-1093, HP Pavilion DV8T, HP Pavilion DV8T-1000, HP Pavilion HDX18, HP Pavilion HDX18-1020, HP Pavilion HDX18-1023, HP Pavilion HDX18-1024, HP Pavilion HDX18-1025, HP Pavilion HDX18-1027, HP Pavilion HDX18-1058, HP Pavilion HDX18-1180, HP Pavilion HDX18t, HP Pavilion HDX18t-1000, HP Pavilion HDX18t-1100, HP Pavilion HDX18t-1200 HP 609941-001, HP 384021-022, HP 384022-002, HP 384023-001, HP 384023-002, HP 384023-003, HP 391174-001, HP 397747-001, HP 397747-003, HP 397803-001, HP 463556-002, HP 463953-001, HP 519331-001, HP 519331-002, HP 608426-001, HP 608426-002, HP 609941-001, HP 613154-001, HP A120A00AL-HW01, HP ED519AA, HP PA-1121-42HH, HP PA-1121-42HN, HP PA-1121-42HQ, HP PPP016C, HP PPP016H, HP PPP016L-E |
| Sertifikaat | CE |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli pikkus | 0,8 m |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 95 protsenti |
| Disain | |
| LED-indikaatorid | |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |