Tootja: Origin Storage
Mudel: NY512
EAN: 5055146644378
Origin Storage NY512. Otstarve: Sülearvuti, Toite tüüp: Hoonesisene, Sisendpinge: 100-240 V. Võimsus: 90 W. Toote värv: Must. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage NY512 toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene 90 W Must | €36.44 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 90 W |
| Väljundpinge | 19 V |
| Väljundvool | 4,62 A |
| Kohandatav väljundpinge | |
| Pistiku tüüp | Tüüp G |
| Brändiühilduvus | DELL |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Sisse/välja lüliti | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |
| Võimsus | |
| Võimsus | 90 W |