Tootja: Origin Storage
Mudel: ADP-C130W-EU
EAN: 5056006189008
Origin Storage ADP-C130W-EU. Otstarve: Akulaadija, Toite tüüp: Hoonesisene, Sisendpinge: 100 - 240 V. Toote värv: Must. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage ADP-C130W-EU toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene 130 W Must | €63.66 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Akulaadija |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 130 W |
| Väljundpinge | 5 - 20 V |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |