Tootja: NGS
Mudel: W-70W
EAN: 8436001313542
NGS W-70W. Otstarve: Sülearvuti, Toite tüüp: Hoonesisene, Sisendpinge: 230 V. Toote värv: Must, LED-indikaatorid: Võimsus. Laius: 60 mm, Sügavus: 170 mm, Kõrgus: 30 mm. Pakendi laius: 150 mm, Pakendi sügavus: 550 mm, Pakendi kõrgus: 180 mm. Põhikasti (välimise) laius: 280 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 330 mm, Põhikasti (välimise) kõrgus: 200 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 230 V |
| Väljundvõimsus | 70 W |
| Kohandatav väljundpinge | |
| Täiendavad toitepistmikud | 9 |
| USB-portide hulk | 1 |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Võimsus |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 60 mm |
| Sügavus | 170 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Kaal | 410 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 150 mm |
| Pakendi sügavus | 550 mm |
| Pakendi kõrgus | 180 mm |
| Pakendi kaal | 480 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 280 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 330 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 200 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 5 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |