| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Netgear PAV12V-100EUS | €18.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | WLAN-pääsupunkt |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 220 - 240 V |
| Sisendsagedus | 47/63 Hz |
| Sisendvool | 0.9 A |
| Väljundvõimsus | 30 W |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 2,5 A |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |