| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
LENOVO Yoga 65W Slim Travel AC Adapter | €90.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 65 W |
| Väljundpinge | 20 V |
| Kohandatav väljundpinge | |
| Ühilduvus | Yoga 900/700 |
| Sertifikaat | SABS, SASO, PSB, GOST, ENEC, CCC, MIC, CE, FCC, C-tick, VCCI, CB, TUV, GS, CUL, BSMI |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 80 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 65 mm |
| Sügavus | 95 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Kaal | 510 g |