| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Lenovo AC Adapter (20V 3.25A) 01FR030 FRU01FR030, Notebook, Indoor, 5711783873631 iekārtas lādētājs | €42.00 |
|
eltek.lv |
Zasilacz do laptopa Lenovo AC (20V 3.25A) | €72.87 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Väljundvõimsus | 65 W |
| Väljundpinge | 20 V |
| Väljundvool | 3,25 A |
| Brändiühilduvus | Lenovo |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044090 |