| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 92P1153 power adapter/inverter 65 W Indoor Black | €75.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Väljundvõimsus | 65 W |
| Väljundpinge | 18 V |
| Ühilduvus | ThinkPad T60, T60p |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 43 mm |
| Sügavus | 104 mm |
| Kõrgus | 29 mm |
| Kaal | 260 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |