Tootja: Lenovo
Mudel: FRU03X6274
EAN: 5712505812150
Lenovo 65W DC Travel Adapter (Slim Tip). Otstarve: Sülearvuti, Toite tüüp: Automaatne, Väljundvõimsus: 65 W. DC-väljundpinge: +12V. Toote värv: Must. Laius: 28 mm, Sügavus: 1435 mm, Kõrgus: 20 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 65W DC Travel Adapter (Slim Tip) toiteadapter ja vaheldi Automaatne Must | €73.12 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Automaatne |
| Väljundvõimsus | 65 W |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 28 mm |
| Sügavus | 1435 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Kaal | 130 g |
| Võimsus | |
| DC-väljundpinge | +12V |