| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 65W 3pin power adapter/inverter indoor | €33.30 |
|
eltek.lv |
Zasilacz do laptopa Lenovo 65 W, (45N0497) | €69.69 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 65 W |
| Ühilduvus | ThinkPad T440s |
| Toimimine | |
| Pistmik(ud) | 3-pin |
| Disain | |
| LED-indikaatorid | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |