| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 5A10H42925 toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene 45 W Must | €75.05 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Väljundvõimsus | 45 W |
| Väljundpinge | 20 V |
| Väljundvool | 2,25 A |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 170 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 147 mm |
| Pakendi kõrgus | 57 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85044095 |