Tootja: Lenovo
Mudel: 4X21L38724
EAN: 0195892082910
Lenovo 4X21L38724. Otstarve: PC, Toite tüüp: Hoonesisene, Sisendpinge: 100 - 240 V. Toote värv: Must. Kaabli pikkus: 1,8 m, Laius: 126 mm, Sügavus: 77 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 264 mm, Pakendi sügavus: 110 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Lenovo 4X21L38724 virta-adapteri ja vaihtosuuntaaja Sisätila Musta | €68.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | PC |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendvool | 2.5 A |
| Väljundpinge | 20 V |
| Väljundvool | 6,75 A |
| Brändiühilduvus | Lenovo |
| Sertifikaat | CCC/BSMI/CB/CE/FCC Morocco/SEC/CU ROHS NOM/PSB/PSE/NRCS SII/TUV-GS/Ukraine/UL/RCM/ISC SONCAP/KEBS/Serbia Uzbekistan/TUV-S/INSM Kucas/CECP /AU MEPS KCC/NRCan (VI) NOM-029/CU/BIS |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Laius | 126 mm |
| Sügavus | 77 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| Kaal | 550 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 80 protsenti |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 264 mm |
| Pakendi sügavus | 110 mm |
| Pakendi kõrgus | 53 mm |
| Pakendi kaal | 700 g |