Tootja: Lenovo
Mudel: 4X20V24711
EAN: 0195892021261
Lenovo 4X20V24711. Otstarve: PC, Toite tüüp: Hoonesisene, Sisendpinge: 100 - 240 V. Toote värv: Must. Kaabli pikkus: 1,8 m, Laius: 129 mm, Sügavus: 53 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 264 mm, Pakendi sügavus: 110 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO PSU 90W | €56.49 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | PC |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendvool | 1.5 A |
| Väljundvõimsus | 90 W |
| Väljundpinge | 20 V |
| Väljundvool | 4,5 A |
| Brändiühilduvus | Lenovo |
| Ühilduvus | ThinkCentre |
| Sertifikaat | CB/CCC/CE/TUV C mark/UL/ETL/cTUV/US/NRTL PSE/NOM/BSMI/CU (EAC) GS/Serbia (safety and EMC) Ukraine (Derzh)/SII SABS/NRCS/ISC /UZBEK INSM/PSB/SIRIM/ST |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Laius | 129 mm |
| Sügavus | 53 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Kaal | 420 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 80 protsenti |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 264 mm |
| Pakendi sügavus | 110 mm |
| Pakendi kõrgus | 53 mm |
| Pakendi kaal | 700 g |
| Pakendi tüüp | Karp |