Tootja: Lenovo
Mudel: 4X20E75067
EAN: 0888228968575
Lenovo 4X20E75067. Otstarve: Sülearvuti, Toite tüüp: Hoonesisene, Sisendpinge: 100-240 V. Toote värv: Must. Laius: 35 mm, Sügavus: 90 mm, Kõrgus: 25 mm. Pakendi laius: 177 mm, Pakendi sügavus: 144 mm, Pakendi kõrgus: 53 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 4X20E75067 power adapter/inverter indoor 36 W Black | €98.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 36 W |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 3 A |
| Ühilduvus | Lenovo ThinkPad |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 35 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Kaal | 154 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 177 mm |
| Pakendi sügavus | 144 mm |
| Pakendi kõrgus | 53 mm |